JUST přichází z přírody

Zdraví

Protože základní sférou mé činnosti je masáž, má pro mne velký význam masážní prostředek, který používám při práci s tělem a obličejem klienta. Tento prostředek musí odpovídat řadě požadavků: zaprvé musí zajišťovat dlouhodobé a komfortní klouzání, zadruhé nesmí vyvolávat žádné negativní reakce (podráždění, alergie) a zatřetí musí mít na kůži klienta viditelný kladný vliv. V tomto ohledu není nic dokonalejší než to, co vymyslela sama příroda. Přírodní rostlinné oleje kromě toho, že odpovídají všem profesionálním požadavkům, mají ohromný energetický potenciál pro naši práci.

Proč jsou všechny rostlinné oleje pro kůži a organismus jako celek tak prospěšné? Protože jsou její potravou. Pramáti celé západní medicíny Ajurvéda tvrdí, že člověk má nanášet na kůži jen to, co je možné sníst, tj. potravu.

Proto k masážím používám pouze nejkvalitnější přírodní oleje, do kterých přidávám, podle přání a potřeby klienta, éterické oleje nebo bylinné krémy. Již jste vyzkoušeli masáž bodlákovým olejem (nebojte, nepíchá) ve směsi s antistresovým olejíčkem, pomerančem, levandulí, mátou či přímo s olejem z 31 bylin?